Mehmet Tosun´dan Miting Havasında Seçim Ofisi Açılışı
İYİ Parti Turgutreis Seçim İletişim Merkezi açılışı vatandaşların yoğun katılımıyla miting havasında geçti.
Tarih: 4.3.2019 10:26:13/ 426okunma / 0yorum

Geçtiğimiz hafta yoğun katılımla gerçekleşen Karaova Seçim İletişim Merkezi açılışının ardından Turgutreis Seçim İletişim Merkezinin açılışı da miting havasında geçti.

Açılışa, İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof Dr. Metin Ergün, İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, İYİ Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber, Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adayları, bölge muhtarları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Turgutreis Atatürk Meydanındaki seçim ofisinin açılışında ilçe başkanı Nevzat Kamber´in konuşmasının ardından halka seslenen Mehmet Tosun, Turgutreis´in sorunlarını bildiklerini ve 31 Mart´ın ardından bu sorunların çözümü için hemen çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

Mehmet Tosun; “Amiral Turgut Reis´imizin Memleketi Turgutreis´in Güzel İnsanları”

Mehmet Tosun, “Amiral Turgut Reis´imizin memleketi Turgutreis´in güzel insanları” diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti;

“Ben her Turgutreis´e geldiğimde, ünlü denizci Amiral Turgut Reis´in memleketine geldiğimde sorunlarla boğuşan, belediye hizmetleri noktasında yeterince hizmet alamayan, her geçen günde kötüye giden ve insanlarımızın da mutsuz olduğu bir Turgutreis fotoğrafıyla karşılaşıyorum. Buradan kimseyi suçlamadan, eleştirmeden, bir Bodrumlu hemşeriniz olarak bundan açıkçası vicdan azabı duyuyorum. Bunun içinde bugün Turgutreis´teyiz, sizlerle beraberiz ve Turgutreis bizim için önemli. Eğer biz ünlü denizcinin memleketindeki bu güzel insanları önümüzdeki süreçte insan odaklı belediyecilikle, İYİ Belediyecilikle tanıştıramazsak inanın beş yıl daha kaybedeceğiz, sorunlarımız artarak devam edecek.

“İyi Belediyeciliğe Giden Bu Süreçte Bu Kardeşiniz ve Ekibine Sandıkta Destek Verin”

Bölgenin geniş bir nüfusa sahip olduğunu belirten Mehmet Tosun sözlerine şu şekilde devam etti;

Bu güzel mahalle etrafındaki diğer yerleşim yerleriyle birlikte 50 Bin insanımızın yaşadığı bir bölge. Çok güzel bir bölge. Ben bir hemşeriniz olarak Turgutreis´e doğru gelirken ilk denizi gördüğümde o manzara o kadar hoşuma gidiyor ki ama maalesef ve maalesef alt yapı sorunlarımız, çarpık yapılaşma, yol ve kaldırımdaki eksik uygulamalarımız, pazar yerlerimiz, çarşı merkezimiz, denizlerimizin kirliliği bizleri mutsuz ediyor. Bizleri mutsuz ettiği kadar en çokta sizleri mutsuz ediyor. Bunun için oyumuzun kıymetini bilelim. Önümüzde bir seçim var, biz genel seçim yapmıyoruz bir yerel seçim yapıyoruz, belediyeyi yönetecek belediye başkanını ve meclis üyelerini seçiyoruz. Hangi partiden olursanız olun, hangi dünya görüşünden olursanız olun gelin İYİ Belediyeciliğe giden bu süreçte bu kardeşiniz ve ekibine sandıkta destek verin, değişimi gerçekleştirelim, oda bizimle olsun.”

“Büyükşehirle Diyalog Kurup Projelerimizi Sunacağız…”

Turgutreis halkına yeni pazar yeri müjdesini veren Mehmet Tosun, denize dökülen atık sularla ilgilide şunları söyledi;

“ İnşallah göreve geldiğimizde, büyükşehir belediyemiz, belediye başkanımız hangi partiden olursa olsun, kim seçilirse seçilsin iletişime geçip diyalog içerisinde olup, proje önerilerimizle birlikte öncelikle Turgutreis´e modern bir katı atık, modern bir arıtma tesisi kazandırılması noktasında elimizden geleni yapacağız. Artık önümüzdeki beş yıllık süreçte kanalizasyon suları denize bırakılmayacak.”

“Sokaklarımızda Marina Gibi Birinci Sınıf Olacak…”

Turgutreis ve çevre mahallelerin sorunlarını çok iyi bildiklerini belirten Mehmet Tosun sözlerine şöyle devam etti;

“Saygıdeğer hemşehrilerim burada bir marina var. Marina birinci sınıf, sokaklarımız beşinci sınıf. Bunun için kesinlikle sokaklarımızda marina gibi olacak. Karabağ Mahallemiz var geçen gün toplantı yaptık. Orada da çocuk parklarıyla ilgili, spor alanlarıyla ilgili sorunlarımız var, yolla ilgili sıkıntılarımız var. Göreve geldiğimizde onu da çözeceğiz, Karabağ çünkü Amiral Turgut Reis´imizin dünyaya geldiği mahallemizdir. Karabağ´ı da ünlü denizcimize yakışır bir mahalle haline getireceğiz. Saygıdeğer Turgutreisliler alanda kadınlarımız var, kadınlarımızın sayısının çok olmasının da bu işin 31 Mart´ta biteceğinin habercisi diye düşünüyorum.”

Kadın ve Çocuklara Yönelik Bir Çok Çalışma Olacak

Mehmet Tosun Turgutreis´te kadınlara yönelik el sanatları merkezi yapacaklarını, burada üretilen ürünlerin satılması içinde sahil kısmında stantlar açılacağını belirterek, “Yine kadınlarımızla ilgili bir kadın dayanışma merkezi oluşturacağız Turgutreis´te. Çocuklarımızla ilgilide böyle bir merkez oluşturacağız. Önümüzdeki süreçte Bodrum Yarımadamızın tamamına hizmet edecek bir kadın sığınma evini, huzur evini, engelli yaşam alanını da hizmete sunmak için elimizden geleni yapacağız. Zaten biliyorsunuz Bodrum´umuzun nüfusu 100 binin üzerinde, huzur evini yapmak zorundayız. Burada uzunca süreden bu yana hayırsever gönüllü dostlarımız tarafından oluşturulan ve bugün de kurumsal olarak çalışan bir Bodrum Engelliler Vakfımız var. Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkan, dezavantajlı grupların sorunları noktasında çözüm bulmaya çalışan bu vakfımıza da her türlü desteği vereceğiz. Zaten Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener´de ayın 25´inde Bodrum´a gelecek ve ziyaretine de buradan, Turgutreis´ten başlayacak.”

Turgureisspor başta olmak üzere spor kulüpleri ve sporculara destek vereceklerini belirten Mehmet Tosun, Turgutreis ve çevresindeki mevcut spor alanlarını düzenleyerek yeni spor alanları içinde projeler ürettiklerini söyledi.

Tosun; “Bizim Arakamızda Bodrum Var”

Son zamanlarda “Mehmet Tosun´un arkasında birileri var” tarzı söylemlerin gerçeği yansıtmadığını belirten İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun; “Benim arkamda birileri yok. Yanımda sizler varsınız. Bizim arkamızda İstanbul sermayesi yok, mafya uzantıları yok, bizim yanımızda kadınlarımız var, gençlerimiz var, yaşlılarımız var. Bizim arkamızda Bodrumlular var” dedi.

Mehmet Tosun halka hitaben yaptığı konuşmasının ardından İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tek tek sahneye davet ederek Turgutreislilere tanıttı. Mehmet Tosun´un ardından birer konuşma gerçekleştiren İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ ve İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergün´de seçim ofisi açılışını mitinge dönüştüren vatandaşlara teşekkür ettiler. Açılış sonrası vatandaşlar Başkan Adayı Mehmet Tosun ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdiler.

 
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Belediye Başkanı Osman Gürün; “Siyaset Dejenere Oldu”
Belediye Başkanı Osman Gürün; “Siyaset Dejenere Oldu”
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün mazbatasını aldıktan sonra yeni seçilen Belediye Başkanları ve meclis üyelerinin yanı sıra vatandaşların da katıldığı toplantıda siyasetin dejenere olduğunu açıkladı.
Cumhur İttifakı Belediye Başkanları Muğla´da
Cumhur İttifakı Belediye Başkanları Muğla´da
Cumhur İttifakından Belediye Başkanı seçilen 7 Belediye Başkanı AK Parti Muğla İl Başkanlığındaki değerlendirme toplantısına katıldı ve Muğla Valisi Esengül Civelek´i makamında ziyaret etti.
Başkan Osman Gürün Mazbatasını Aldı
Başkan Osman Gürün Mazbatasını Aldı
31 Mart yerel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 36,01 oy oranı ile ikinci kez Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilen Osman Gürün mazbatasını aldı.
Marmaris Sokakları´nda İki Başkana Sevgi Seli
Marmaris Sokakları´nda İki Başkana Sevgi Seli
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve kısa bir süre önce mazbatasını alan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris sokaklarının da vatandaşlarla buluştu.
Başkan Gürün´e Tebrik ve Destek Ziyaretleri Sürüyor
Başkan Gürün´e Tebrik ve Destek Ziyaretleri Sürüyor
31 Mart Yerel seçimlerinden zaferle çıkan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün´e Muğla´nın her ilçesinden 7 den 70´e vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları, odalar, muhtarların tebrik ve destek ziyaretleri sürüyor.
CHP´li Büyükşehirlerde Muğla 5. Sırada
CHP´li Büyükşehirlerde Muğla 5. Sırada
31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP, Türkiye´de 11 büyükşehir belediyesi kazandı.
Ahmet Aras Mazbatayı Aldı
Ahmet Aras Mazbatayı Aldı
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Mazbatayı Aldı
Mehmet Tosun´dan Seçim Sonuçları Değerlendirmesi
Mehmet Tosun´dan Seçim Sonuçları Değerlendirmesi
31 Mart seçimlerinde İYİ Parti´den Bodrum Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Tosun, seçim sürecini değerlendirdi.
Yapacağımız Hizmetler İle Oyumuzu Artıracağız
Yapacağımız Hizmetler İle Oyumuzu Artıracağız
Kadem Mete "Kazandığımız İlçelerde Yapacağımız Hizmetler İle Oyumuzu Artıracağız"
Başkan Gürün´e Personelden Coşkulu Karşılama
Başkan Gürün´e Personelden Coşkulu Karşılama
31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı´nı kazanan Dr. Osman Gürün, yeni dönemin ilk mesai başlangıcında personeli tarafından coşkuyla karşılandı.
Muhammet Tokat, Milas´ta Yeniden Başkan Seçildi
Muhammet Tokat, Milas´ta Yeniden Başkan Seçildi
Milas Belediye Başkanlığı yarışında, CHP´li Muhammet Tokat 47 bin 278 oyla 3´üncü kez yeniden başkan seçilirken, AK Parti´den Barış Saylak ise 41 bin 538 oy ile yarışı ikinci sırada tamamladı.
Nevzat Kanber Teşekkür Mesajı Yayınladı
Nevzat Kanber Teşekkür Mesajı Yayınladı
Mehmet Tosun ve ekibimizle barış, huzur ve centilmenlik içerisinde bir kampanya yönettik
Aras´tan Bodrum´a Teşekkür
Aras´tan Bodrum´a Teşekkür
Bodrum´da 31 Mart yerel seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre Bodrum´un yeni Belediye Başkanı olarak seçilen CHP´li Ahmet Aras, seçmenlerine ve tüm Bodrum halkına teşekkür mesajı yayımladı.
Gürün Ve Gümüş Meydanda Zeybek Oynadı
Gürün Ve Gümüş Meydanda Zeybek Oynadı
Seçim rekabetinden CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Gürün galip çıktı
Bodrum´un Başkanı Ahmet Aras
Bodrum´un Başkanı Ahmet Aras
Bodrum´un yeni belediye başkanı Cumhuriyet Halk Partisi´nin adayı Ahmet Aras oldu. Aras, kesin olmayan sonuçlara göre Bodrum´da oyların yüzde 45.95´ini alarak, Bodrum´un yeni belediye başkanı seçildi.
Bodrum bu yaz susuzluk çekmeyecek
Bodrum bu yaz susuzluk çekmeyecek
Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Mumcular´da gerçekleştirdiği seçim çalışmalarının ardından Mumcular Barajı´na giderek incelemelerde bulundu.
Dr Nil Hıdır seçim atmosferini değerlendirdi
Dr Nil Hıdır seçim atmosferini değerlendirdi
Cumhur İttifakı AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır sosyal medyada en çok merak edilenleri yanıtladı.
Aras, Verdiği Tüm Sözlerin Altına İmzasını Atıyor
Aras, Verdiği Tüm Sözlerin Altına İmzasını Atıyor
CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Bodrum Kent Konseyi´nin hazırladığı “Manifesto”yu imzaladı.
Bodrum´da Meral Akşener Coşkusu
Bodrum´da Meral Akşener Coşkusu
Seçim çalışmaları kapsamında Bodrum´a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sabah Turgutreis Mahallesinden başladığı ziyaretlerini ilçe merkezinde sonlandırdı.
Dr.Hıdır “Yetiversin Gari Osman Abi”
Dr.Hıdır “Yetiversin Gari Osman Abi”
Seçimlere sayılı günler kala Milas´ta bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Muğla Büyükşehir Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır önce Sakarkaya,Dibekdere ve Kafaca mahallelerinde Milas´lılar ile buluştu. Ardından Güllük ve Bafa´da düzenlenen mitinglere katıldı.
Bodrum´da 5 yılda Alt Yapı Sorunu Kalmayacak
Bodrum´da 5 yılda Alt Yapı Sorunu Kalmayacak
Başkan Gürün´den Turizmcilere; “Bodrum´da 5 yılda Alt Yapı Sorunu Kalmayacak”
Mehmet Nuri Ersoy Bodrum´daydı
Mehmet Nuri Ersoy Bodrum´daydı
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Bodrum´da Turizm sektörü temsilci, Muhtarla ve bazı STK´lar ile bir araya geldiği toplantıda önemli açıklamalarda bulundu.
Belediye Personelimiz Hep Huzurlu Olacak
Belediye Personelimiz Hep Huzurlu Olacak
Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, belediye meclis üyesi adaylarıyla Bodrum Belediyesi´ni ziyaret etti.
Herkes Mehmet Tosun´a Koştu
Herkes Mehmet Tosun´a Koştu
Konacık Ve Bitez´de Hayat Durdu, Herkes Mehmet Tosun´a Koştu
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Muğla için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:31 08:11 13:19 15:50 18:08 19:36
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İnsan öldüğü zaman üç şey hariç ameli kesilir: Sadaka-i cariye, faydalanılan ilim, salih evlat.

Hz. Muhammed
Bir kilo limonda,bir kilo çilekten daha fazla şeker olduğunu, » Timsahların renk körü olduğunu, » Sadece erkek kanaryaların öttüğünü, » Yarım kilo bal yapabilmek için arıların iki milyondan fazla çiçekten bitki özü toplamak zorunda olduklarını, » Tarantulaların iki buçuk yıl hiçbir şey yemeden yaşayabildiklerini, » İncilerin sirkede eridiklerini, » Havuca rengini veren bir karotenin olduğunu, » Venüs´ün saat yönünde dönen gezegen olduğunu, » En fazla asfaltlı yola sahip olan ülkenin Fransa olduğunu, » Sihirli sözcük olan ‘‘Adrakadabra´´nın ilk olarak yüksek ateşli hastaların ateşlerini düşürmek için söylendiğini, » Eyfel Kulesi´nin tepesine çıkabilmek için 1.792 basamak çıkmak gerektiğini, » Türkiye´nin kişi başına alkol tüketiminde dünya 3.´sü,sigara tüketiminde ise dünya 4.´sü olduğunu,

BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ?_??
deneme deneme

deneme 4
Biyografi
Tüm Biyografiler