?Bodrum Ailem Kart? Ayrıcalıklar Sunuyor

Bodrum Amerikan Hastanesi´nden Özel Uygulama

Vehbi Koç Vakfı bünyesinde hizmetlerini sürdüren Amerikan Hastanesi´nin 100 yıla yakın deneyimini Ege´ye taşıdığı Bodrum Amerikan Hastanesi, ?Bodrum Ailem Kart? uygulamasıyla hastalarına ayrıcalıklar sunuyor. 30 Nisan 2019 tarihine kadar başvuruda bulunan tüm hastalar, hem ?Bodrum Ailem Kart? sahibi olacak hem de kartın tüm avantaj ve kampanyalarından faydalanabilecek.

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları´nın kalite ve hizmet standartlarını Bodrumlularla buluşturmayı amaçlayan Bodrum Amerikan Hastanesi, kalite standartları, deneyimli tıbbi ve idari kadrosuyla Bodrum´da da sağlığın tek adresi olmayı hedefliyor.

 

Tümüyle yenilenen poliklinikleri ve yatan hasta servisiyle uluslararası standartta hizmet vermeyi sürdüren Bodrum Amerikan Hastanesi, ?Bodrum Ailem Kart? ile hastalarının ve birinci derece yakınlarının tüm muayene ve tetkikleri için özel bir hizmete imza attı. Bu hizmet kapsamında, 30 Nisan 2019 tarihine kadar Bodrum Amerikan Hastanesi´ne başvuran herkese   tanımlanacak ?Bodrum Ailem Kart? ile hastalar, hem kartın ayrıcalıklarını hem de kampanyalarını kullanabilecek. ?Bodrum Ailem Kart sahibi? olan hastalar, sağlık sorunlarının oluşmadan önlenmesine yönelik Sağlık Programları´ndan ve Koruyucu Sağlık Paketleri´nden de avantajlı olarak yararlanabilecek.

 

Bodrum Amerikan Hastanesi Hakkında

Güncel tıbbi yaklaşımları etik ve güvenilir bir ortamda sunma misyonunu benimseyen VKV Amerikan Hastanesi, akademik değerlere önem veren tıbbi kadrosunu ve yetkin çalışanlarıyla verdiği nitelikli sağlık hizmetini Bodrum´a taşıdı. 

 

Doktor, hemşire ve sağlık çalışanları, sahip olduğu tanı ve tedavi teknolojileri, idari sistem ve süreçleriyle sağladığı hasta bakım kalitesini 98 yıldır Kuzey Amerika standartlarında yaşatan VKV Amerikan Hastanesi, bu hizmet anlayışı ve kalitesini Bodrumlularla buluşturuyor. Bodrum Amerikan Hastanesi, yenilenen toplam 26 odası ve deneyimli doktor kadrosuyla Bodrum´un sağlıktaki adresi olmayı sürdürüyor.