Belediye Personelimiz Hep Huzurlu Olacak

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, belediye meclis üyesi adaylarıyla Bodrum Belediyesi´ni ziyaret etti.

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, belediye meclis üyesi adaylarıyla Bodrum Belediyesi´ni ziyaret etti. Her birimde personelle tek tek tokalaşan Kaynar, personelin her ay maaşlarını düzenli alacaklarının sözünü verdi. Başkan adayı Kaynar 2500 yetişmiş belediye personeliyle Bodrum´u ihya edeceklerini söyledi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, ekibiyle birlikte Bodrum Belediyesi´ni ziyaret etti. Belediyede büyük ilgi gören Kaynar, tek tek bütün birimlere girerek belediye personeliyle tokalaşıp sohbet etti. Bodrum Belediyesi´nde 2500 pırıl pırıl, yetişmiş personel olduğunu söyleyen Kaynar; ?Bodrum´un sorunları büyük. Ama bu sorunları çözecek iş gücü bizde mevcut. İşinin ehli, uzman personelimiz var. Bodrum´a çok hakimler ve nerede ne var çok iyi biliyorlar. Elbirliğiyle çok çalışarak bu sorunların üzerinden geliriz? dedi.

 

KİMSE MUTSUZ OLMAYACAK, KİMSENİN YERİ DEĞİŞMEYECEK

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, personelin mutlu ve rahat olmasının çok önemli olduğunu belirterek; ?Göltürkbükü Belediye başkanlığım sırasında personelim maaşlarını hep gününde aldı. Bodrum´da da gününde alacak. Personelim mutlu ve huzurlu olursa verimli çalışır. Onların verimli çalışması Bodrum´a kazandırır. Bütün personelim Bodrum Belediyesi´nden emekli olacak. Söz veriyorum. 2500 pırıl pırıl personelimle Bodrum´u ihya edeceğiz? dedi.

Deniz Kirlenirse Kim Gelir Buraya!

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Turgutreis´te düzenlenen konserde konuştu. Turgutreis´in alt yapı eksikliğine dikkat çeken Kaynar, işe Turgutreis´te başlayacağını bir kere daha tekrar etti.

 

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar Turgutreis´te düzenlenen açık hava etkinliğine katıldı. Etkinlikte Can&Aylin grubu bir konser verdi. Meydanı dolduran yüzlerce Turgutreisli çalan parçalara eşlik etti, bol bol dans etti. Etkinlikte konuşan Halil İbrahim Kaynar Turgutreis´in alt yapı eksikliğine dikkat çekerek; ?Her gittiğim yerde söylüyorum, burada bir kez daha ısrarla tekrar ediyorum; Bodrum´un en sorunlu beldesi Turgutreis. Burada çok ciddi alt yapı sorunları var. Sokaklara akan pis suların içinde çocuklarımız oynuyor. Vatandaşlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Yıllardır Turgutreis´in fosseptiği çökme yapılıp biraz dinlendikten sonra arıtılmadan denize bırakılıyor. Yazık günah değil mi? Deniz kirlenirse kim gelir buraya? Deniz sadece Turgutreis´te kirlenmiyor ki! Buradan bu atıklar Gümüşlük´e, Yalıkavak´a gitmiyor mu? Çok acilen Turgutreis´te alt yapıyı çözmeliyiz. O yüzden işe Turgutreis´ten başlayacağım? dedi.

 

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar daha sonra Can&Aylin ikilisinin şarkılarına eşlik etti, vatandaşlarla birlikte güzel bir gece geçirdi.