Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Müzikaller ve Film Müzikleri Konseri
Müzikaller ve Film Müzikleri Konseri
Karya Kültür ve Sanat Derneği 26 Nisan Çarşamba Günü gerçekleştireceği konserde üç önemli müzikale yer veriyor.
KÜLTÜR / SANAT
CAN GÖKNİL´İN 50. SANAT YILI SERGİSİ OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
CAN GÖKNİL´İN 50. SANAT YILI SERGİSİ OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
Oasis Nurol Sanat Galerisi´ne ‘´50. Sanat Yılı Sergisi ‘´ ile Can Göknil konuk oluyor.50. Sanat Yılı Sergisi kokteyli, 7 Nisan 2017 Cuma günü saat 18:00´de açılacak ve 29 Nisan 2017 tarihine kadar, pazartesi hariç her gün 12.00 - 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
KÜLTÜR / SANAT
BU RESİTAL YEREL TOHUMLAR İÇİN
BU RESİTAL YEREL TOHUMLAR İÇİN
Bodrum Tohum Derneği yararına düzenlenen Flüt & Piyano Resitali, 1 Nisan Cumartesi günü saat 20.00 da Ted Bodrum Koleji Konferans Salonu´nda sanatsever ve yerel tohum destekçileri ile buluşuyor.
KÜLTÜR / SANAT
Başkan Kocadon Slow Cheese´i ziyaret etti
Başkan Kocadon Slow Cheese´i ziyaret etti
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediye Başkanlığının da destekleriyle bu yıl ikinci kez gerçekleştirilen Slow Cheese Bodrum - Milas Peynir Festivali´ni ziyaret ederek kurulan stantları gezdi. Üreticilerden ve festival yetkililerinden yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
BODRUM
II. Slow Cheese Bodrum Peynir Festivali  Oasis´te
II. Slow Cheese Bodrum Peynir Festivali Oasis´te
Slow Food Yaveş Gari Bodrum Yerel Grubu öncülüğünde ikincisi düzenlenen Slow Cheese Bodrum Peynir Festivali, bu yıl 3-4-5 Mart 2017 tarihlerinde Oasis´te gerçekleşecek!
BODRUM
CYDD´DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
CYDD´DE BAYRAK DEĞİŞİMİ
107 şubesi ve Genel Merkezi´yle ülkemizin en güvenilir ve en etkin Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği´nin Bodrum Şubesi Olağan Genel Kurulu´nu 16 Şubat 2017 Perşembe günü OASİS AVM Toplantı Salonu´nda gerçekleştirdi.
BODRUM
OASİS 14 ŞUBAT´TA SEVGİ DOLU BİR GÜN YAŞATTI!
OASİS 14 ŞUBAT´TA SEVGİ DOLU BİR GÜN YAŞATTI!
Oasis Alışveriş Kültür Ve Eğlence Merkezi, Sevgililer Günü´nü Birbirinden Özel Etkinliklerle Kutladı.
BODRUM
Gökkuşağı miniklerinden Oasis´te kermes
Gökkuşağı miniklerinden Oasis´te kermes
Gökkuşağı Anaokulu, 25 Aralık Pazar günü Oasis´te kermes düzenledi. Kermesin amacı oluşturulan dar gelirli öğrenciler için alternatif sınıfın tanıtımıydı.
BODRUM
Bodrum Campus açılışı yapıldı
Bodrum Campus açılışı yapıldı
“Bodrum Campus” Resmi Açılış Daveti; Bodrum protokolü, eğitim camiası ve Bodrum´luların katılımı ile 23 Aralık Cuma Günü Oasis AVM´de ki merkezinde gerçekleşti.
BODRUM
Bodrum Campus yetkililerinden Başkan Kocadon´a ziyaret
Bodrum Campus yetkililerinden Başkan Kocadon´a ziyaret
Bodrum Campus Özel Ural Etüt Öğrenci Eğitim ve Kişisel Gelişim Merkezi kurum yetkilileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon´u makamında ziyaret etti.
BODRUM
IŞIL ÖZIŞIK OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
IŞIL ÖZIŞIK OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
Milas´ta Oasis Nurol Sanat Galerisi´ne ‘´Ufuk Hattı / Horizon Line‘´ Resim Sergisi ile Işıl Özışık konuk oluyor. Kuşağının en başarılı suluboya sanatçısının sergisi, 16 Aralık 2016 Cuma günü saat 18:00´de gerçekleşecek kokteyl ile açılacak ve 7 Ocak 2017 tarihine kadar, pazartesi hariç her gün 12.00 - 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
KÜLTÜR / SANAT
EROL BATIRBEK  OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
EROL BATIRBEK OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
Oasis Nurol Sanat Galerisi´ne ‘‘Çöp Toplayanlar´´ Resim Sergisi ile Erol Batırbek konuk oluyor. Sanatçının da katılımı ile 28 Ekim 2016 Cuma günü, saat 18:30´da gerçekleşecek kokteylde sanatseverler bir araya gelecek. Sergi, 12 Kasım 2016 tarihine kadar, pazartesi hariç her gün 12.00 - 20.00 saatleri arasında gezilebilecek.
KÜLTÜR / SANAT
OASİS ALIŞVERİŞ KÜLTÜR VE EĞLENCE MERKEZİ,  “HALİKARNAS BALIKÇISI” CEVAT ŞAKİR KABAAĞAÇLI´YI  ANIYOR
OASİS ALIŞVERİŞ KÜLTÜR VE EĞLENCE MERKEZİ, “HALİKARNAS BALIKÇISI” CEVAT ŞAKİR KABAAĞAÇLI´YI ANIYOR
Çeşitli sanatsal etkinlik ve sergilerin öncüsü Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Halikarnas Balıkçısı´nı ölüm yıldönümünde anıyor. 13 Ekim 2016 Perşembe günü saat 10:00´da gerçekleşecek törenle, Oasis´in içinde yer alan 2001 yılında oluşturulmuş ve her yıl yeni bir bitkinin dikimi ile günümüze kadar korunmuş “Sembolik Ağaçlandırma Alanı”na Balıkçı´nın anısına Bahçeşehir Koleji öğrencileriyle birlikte Mandalina Ağacı dikilecek.
BODRUM
İDA´NIN ZEYTİN KADINLARI  OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
İDA´NIN ZEYTİN KADINLARI OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
Mehmet Emin Erdoğdu, Oasis Nurol Sanat Galerisi´nin üçüncü kez konuğu oluyor. 7 Ekim 2016 Cuma günü, saat 19.00´da gerçekleşecek kokteyl ile sergi sanatseverler ile buluşacak. Farklı malzemeler ve farklı konularda çalışmayı seven sanatçı, yaşadığı, gözlemlediği, hissettiklerinden yola çıkarak hazırladığı heykel ve resim seçkisini izleyiciye sunuyor.
KÜLTÜR / SANAT
Bayram Coşkusu Oasis´te
Bayram Coşkusu Oasis´te
Oasis Alışveriş Merkezi, bayram tatili boyunca birbirinden eğlenceli aktivitelere ev sahipliği yapacak´´ Bodrumluların ve tatilcilerin uğrak noktası Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Kurban Bayramı için çocuklara birbirinden renkli aktiviteler sunuyor.
BODRUM
ARZU KARCI OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
ARZU KARCI OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
‘‘Sinek Kuşu´´ Resim Sergisi ile Arzu Karcı, Oasis Nurol Sanat Galerisi´nin Eylül ayı konuğu oluyor. Sergi, sanatçının da katılımı ile 9 Eylül 2016 Cuma günü, saat 19:00´da gerçekleşecek kokteyl ile açılacak ve 1 Ekim 2016 tarihine kadar, pazartesi hariç her gün 12.00 - 20.00 saatleri arasında gezilebilecek.
KÜLTÜR / SANAT
İlhan Berk, Bodrum´da özel sergiyle anıldı
İlhan Berk, Bodrum´da özel sergiyle anıldı
Türk şiirinde usta şairi İlhan Berk, ölümünün 8. yılında ailesi ve sevenlerinin katıldığı sergide anıldı.
KÜLTÜR / SANAT
‘İLHAN BERK ANMA SERGİSİ´  NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
‘İLHAN BERK ANMA SERGİSİ´ NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
Şiirin Uç Beyi´ İlhan Berk´i Anma Sergisi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Oasis Nurol Sanat Galerisi´nde sevenleri ile buluşacak. Sergi, 27 Ağustos 2016 Cumartesi günü saat 19:00´da yapılacak kokteyl ile açılacak ve 30 Ağustos 2016 tarihine kadar, her gün 12:00-20:00 saatleri arasında gezilebilecek. Sergide, sanatçının sadece resimlerine değil, el yazısı şiirlerine ve bazı özel eşyalarına da yer verilecek.
OASİS ALIŞVERİŞ KÜLTÜR ve EĞLENCE MERKEZİ´NDE  BODRUM´DA İLK ÇOCUK MÜZAYEDESİ GERÇEKLEŞECEK
OASİS ALIŞVERİŞ KÜLTÜR ve EĞLENCE MERKEZİ´NDE BODRUM´DA İLK ÇOCUK MÜZAYEDESİ GERÇEKLEŞECEK
Çeşitli sanatsal etkinlik ve sergilerin öncüsü Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, çocuk etkinlikleri kapsamında Bodrum´da ilk kez gerçekleşecek bir çocuk müzayedesine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Rahmi Çöğendez yönetiminde gerçekleşecek Çocuk Müzayedesi, 14 Ağustos Pazar günü saat 19:00´da Oasis Toplantı Salonu´nda gerçekleşecek.
BODRUM
20 Yılda CazFotoğrafları SergisiOasis Bodrum´da Açıldı
20 Yılda CazFotoğrafları SergisiOasis Bodrum´da Açıldı
Caz Derneği´nin 20.Yılı Etkinlikleri kapsamında hazırlananFotoğraf Sergisi 25 Temmuz´da Oasis´te sanatseverlerin ziyaretine açıldı.Geçmişe yolculuk tadında hazırlanansergi,Ege Dai´nin DJ performansı ve Murat Arkan´ın sürpriz Gitar dinletisi ile devam etti. SergiOasis Bodrum Alışveriş Merkezi Sümbül Sokak Sergi alanında 25 Temmuz-14 Ağustos 2016 tarihleri arasında ziyaret edilebilir.
KÜLTÜR / SANAT
GÜZİN AKDEMİR  KADIN PORTRELERi İLE  OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
GÜZİN AKDEMİR KADIN PORTRELERi İLE OASİS NUROL SANAT GALERİSİ´NDE
Güzin Akdemir´in tuvale yansıttığı portreleri,kadınların iç dünyasının dışa yansımasını veyaşama tutkularını izleyiciye aktarırken, insanın içsel düşlerine hem bir bekleyiş hem bir umutla karşılık veriyor. Sanatçının 39 eserinin yer alacağısergi, 22Temmuz 2016 Cuma günü saat 19:00´da gerçekleşecekkokteyl ile açılacak ve 20Ağustos 2016 tarihine kadar, pazartesi hariç her gün 12.00 - 20.00 saatleri arasında gezilebilecek.
KÜLTÜR / SANAT
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Muğla için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:31 08:11 13:19 15:50 18:08 19:36
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Evlat kokusu, cennet kokusudur.

Hz. Muhammed
-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5
Kurabiye hamurunun elinize yapışmasını istemiyorsanız ellerinizi soğuk suyla ıslatıp kuruladıktan sonra kurabiyeye şekil verin. Kurabiyelerin zamanla sertleşmemesi için yanlarına bir-iki dilim kabuklu elma koyarak saklayınız. Elmanın yayacağı nem sayesin

Kurabiye - Bisküvi Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
Biyografi
Tüm Biyografiler